ANBUD - budowa domów jednorodzinnych
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-02
Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych na terenie Szczecina i okolic.

Na rynku budowlanym działamy od 1997 roku. Jako firma budowlana możemy pochwalić się licznymi realizacjami. Gwarantujemy terminową realizację i wysoką jakość robót i usług oraz oferujemy konkurencyjne ceny. We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. Stosowane materiały posiadają wymagane opinie techniczne, atesty, świadectwa certyfikacji oraz dopuszczenia do zastosowania. Elastyczność firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zaowocuje w najbliższej przyszłości współpracą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :

1. Budowa domów pod klucz

Budowa domów jednorodzinnych to nasza specjalność

To nie tylko słowa. Każdy z etapów budowy Twojego domu jest wykonywany przez wyspecjalizowaną w danej pracy brygadę. To daje Ci gwarancję, że Twój wymarzony dom będzie spełniał oczekiwania. Twoje i Twojej rodziny.

Budujemy domy pod klucz w cenie 2400 netto !!!!
2. Budowa domów ściśle według oczekiwań klienta

Wykonujemy również usługę budowy domów na zlecenie klientów na zasadzie „materiał + usługa” lub tylko usługa a materiał inwestor dostarcza we własnym zakresie. W takim wypadku każda usługa wyceniana jest indywidualnie. Zapewniamy jednak iż ceny będą nadal atrakcyjne.

Zapewniamy pomoc w doborze materiałów budowlanych. Pomagamy także zorganizowac całą niezbędną dokumentację potrzebną do rozpoczęcia budowy oraz rozwiązać kwestie doprowadzenia wody, prądu czy gazu.

3. Ogrodzenia i podjazdy

Wykonujemy również podjazdy i ogrodzenia betonowe, z klinkieru, kamienia oraz kostki brukowej.

4. Sprzedaż domów i mieszkań

Budujemy domy jednorodzinne, jak również mieszkania w zabudowie szeregowej. Nasze projekty odznaczają się i wyróżniają estetyką, funkcjonalnością i bardzo dobrą lokalizacją. Wybieramy miejsca, które są atrakcyjne dla rodzin.


Zapraszamy do kontaktu.Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

790225224 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii