Art&Design Architektura Wnętrz - Studio Projektowe Kinga Śliwa
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-11
Art&Design Architektura Wnętrz to studio projektowe prowadzone przez doświadczoną architekt wnętrz Kingę Śliwę, absolwentkę ASP w Krakowie. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz od 2000 roku i przez ten czas wykonaliśmy wiele różnorodnych projektów, które zostały z sukcesem zrealizowane. Przegląd niektórych naszych zrealizowanych projektów znajdziecie Państwo w zakładce "Realizacje".

Zapraszamy też do odwiedzenia naszej strony na Facebook, gdzie znajdą Państwo informacje na temat aktualnie wykonywanych projektów, najnowsze wizualizacje oraz zdjęcia z realizacji

Nasza specjalizacja to projekty, architektura i aranżacja wnętrz oraz projekty mebli. W naszej pracy wykorzystujemy międzynarodowe doświadczenia oraz najnowsze trendy jakie przynosi architektura wnętrz w celu zaoferowania Państwu najnowocześniejszych rozwiązań projektowych i technologiczno-materiałowych. Projektując łączymy metody tradycyjne z technologią komputerową.

O doświadczeniu i jakości naszej pracy projektowej świadczą liczne publikacje w najbardziej znanych, opiniotwórczych tytułach prasowych - o tematyce dekoracje, aranżacje i architektura wnętrz w Polsce. Projektowanie wnętrz - w pracy projektowej najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby i preferencje. Tworząc wizje przestrzeni nie ograniczamy się do jednego stylu lecz potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań. Odkrywamy piękno i proporcje kształtów jakie przynosi architektura wnętrz. Staramy się by oddziaływały one na użytkownika, tworząc funkcjonalne, oryginalne i przyjazne wnętrza. Oferujemy także usługę od projektu aż po realizacje w wariancie "projektu pod klucz""

Koncentrujemy się na wykonywaniu projektów wnętrz w Krakowie, całej Małopolsce, Warszawie, Śląsku a także szeroko rozumianej Polsce centralnej i południowej. Architekt wnętrz zaprasza.

Architektura wnętrz Kraków - nowe biuro!

Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

601624781 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii