MILWAR - sprzedaży oraz montażu tapet oraz oklein ściennych
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-12
Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu tapet oraz oklein ściennych.

Od 1998 roku działamy jako Autoryzowany Partner MURASPEC oraz VESCOM, posiadamy w sprzedaży produkty firmy MURASPEC (GB), VESCOM (NL) oraz A.S. CREATION.

Są to produkty o podwyższonej wytrzymałości przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej takich jak: biura, hotele, szpitale, teatry, sanatoria, banki, obiekty gastronomiczne, kina, obiekty sportowe oraz budynki Administracji Państwowej.


Pełna oferta zawiera okleiny ścienne winylowe, okleiny ścienne z włókniny syntetycznej oraz okleiny ścienne tekstylne.

Oferowane przez nas kolekcje posiadają bardzo ciekawą kolorystykę i różnorodność struktur, co daje szerokie możliwości dekoracyjne oraz potrafi zaspokoić najbardziej wybredne gusta. Okleiny winylowe produkowane są na podkładzie tekstylnym i podkładzie z włókniny, produkty te są bardzo wytrzymałe, nie wchłaniają dymu papierosowego, są w pełni zmywalne, posiadają ośmioletnią gwarancję na odbarwienia oraz pięcioletnią gwarancję techniczną.

Po zamontowaniu na ścianie oprócz funkcji dekoracyjnych poprawiają jeszcze akustykę pomieszczenia.

Do naklejania stosujemy systemowe kleje i grunty odpowiednio dobrane do rodzaju okleiny jak również do rodzaju ściany.

Wszystkie proponowane Państwu produkty posiadają atesty niepalności, atesty higieniczne, część z nich posiada również dopuszczenia do używania w obiektach służby zdrowia, jak również atesty morskie.
Oprócz sprzedaży zajmujemy się również montażem tapet i oklein ściennych różnych producentów jak też instalowaniem systemów akustycznych MURASPEC Acoustic.

Obsługujemy klientów indywidualnych jak też instytucje tzn. naklejamy od kilku do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.
Zapraszamy do współpracy!
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

501151311 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii