Firma Remontowo-Budowlana SUPER-DACH
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-12
Firma Super-Dach powstała w roku 1998 r w Krakowie. Początkowo zajmowaliśmy się pracami dekarskimi, lecz szybko rozszerzyliśmy swoją działalność o usługi remontowo-wykończeniowe. W firmie zatrudnieni są wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.
Współpracujemy z projektantami wnętrz. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najlepsze materiały i technologie.

Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa, które znają naszą solidność, fachowość oraz zaangażowanie i zorganizowanie pracy. Proponujemy pełen zakres prac wykończeniowych oraz adaptacji wnętrz, firma gwarantuje niezmienność ceny oraz terminów wykonawstwa od ustaleń początkowych. Potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Świadczymy usługi z zakresu prac wykończeniowo-remontowych m.in.:

gładzie gipsowe
malowanie i tapetowanie
montaż ścian działowych, drzwi i sufitów podwieszanych z oświetleniem halogenowym
nietypowe konstrukcje gipsowo-kartonowe
ścianki gipsowe
usługi elektryczne
układanie paneli ściennych i podłogowych
montaż armatury i ceramiki sanitarnej
układanie glazury i terakoty
usługi hydrauliczne
montaż wykładzin podłogowych
aranżacja wnętrz


Zapraszamy do kontaktu!
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

602382760 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Budowa domu rozpoczyna się od formalności.

Zanim rozpoczniesz budowę wymarzonego domu, musisz dopełnić wielu formalności. Sprawdź, jak skompletować wszystkie niezbędne dokumenty i załączniki zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii