Easy Finish - Kompleksowe Remonty
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-13
Firma Easy Finish powstała w 2009 roku. Założycielem firmy jest absolwent Politechniki Krakowskiej, inżynier budownictwa posiadający uprawnienia do prowadzenia robót budowlanych.

Doświadczenie praktyczne oraz wiedza techniczna w tej branży pozwalają w precyzyjny sposób sprostać wymaganiom każdego klienta.

Podejmujemy się różnorodnych prac i usług remontowych. Gwarantujemy profesjonalne i wszechstronne podejście do odnowy Twojego mieszkania.

Angażujemy się zarówno w większe projekty jak: adaptacja pomieszczeń pod nowe funkcje użytkowe, konserwacja, rozbiórka czy roboty naprawcze, jak i bardziej szczegółowe wykończenia wnętrz.

Jesteśmy w stanie dokładnie i fachowo zająć się ścianami w Twoim mieszkaniu – gładzie gipsowe, tynki strukturalne, malowanie, układanie paneli – nie mają przed nami tajemnic.

Jeśli Twoje podłogi wymagają odnowienia, to chętnie wykonamy ich flizowanie, kafelkowanie lub położymy panele.

Na zamówienie wykonamy nietypowy sufit podwieszany, który nada ciekawego charakteru i całkowicie odmieni Twoje wnętrze.

Nieobce są nam instalacje hydrauliczne, elektryczne, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, mamy potrzebne do tego doświadczenie, umiejętności i narzędzia.

Nasza firma jest najlepszym wyborem, jeśli zależy Ci na gruntownym i w pełni profesjonalnym remoncie.

Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

660779570 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii