PHU Wilbud - Jarosław Wilczkowski - Budowa domów.
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-13
Budowa domów od podstaw, stany surowe, pod klucz, tynki gipsowe, tynki cementowo - wapienne, wylewki mixokretem, wykończenia wnętrz, usługi ogólnobudowlane.

Na terenie województwa świętokrzyskiego działamy od 3 lat. Możemy pochwalić się licznymi realizacjami. W naszych realizacjach preferujemy pewne i sprawdzone technologie. Dzięki temu i innym zabiegom możemy udzielić na wykonywany zakres prac 3-letniej gwarancji.

RZETELNIE, PEWNIE, PROFESJONALNIE , ZAWSZE W ZGODZIE Z OCZEKIWANIAMI KLIENTA, BO TO PAŃSTWA ZADOWOLENIE JEST DLA NAS PRIORYTETEM!

Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie, referencje innych Klientów oraz zrealizowane projekty zachęcą Państwa do podjęcia współpracy.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

667661941 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii