Augustowicz - Firma ogólnobudowlana - Budowa domów pod klucz
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-19
Budujemy domy jednorodzinne, wielorodzinne oraz obiekty użytkowo-gospodarcze.

Zakres usług remontowych jest bardzo szeroki, począwszy od podbijania ław fundamentów poprzez roboty elewacyjne oraz remonty wnętrz budynków, aż po remonty dachów czy remonty stropodachów. Oferujemy także profesjonalne wykończenia wnętrz.

Wieloletnie doświadczenie związane z budownictwem, profesjonalny sprzęt oraz fachowa kadra pracownicza pozwalają nam zagwarantować wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych i remontowych.

Zajmujemy się kompleksową budową dachów. Realizujemy projekty od podstaw, począwszy od etapu planowania poprzez dobór odpowiedniego poszycia na stawianiu konstrukcji skończywszy.
Wykonujemy dachy o różnych kształtach i kątach nachylenia, zarówno wg schematów dostarczonych przez klienta, jak i w oparciu o własne plany.

Zajmujemy się także remontami dachów już istniejących.

Zachęcamy do kontaktu z infolinią i zamówienia prac remontowych.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

508784829 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii