CEGIEŁKA - Usługi Ogólnobudowlanego "Cegiełka" Zygmunt Miziołek
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-23
Jesteśmy firmą istniejąca na rynku od 2002 roku. Przez ponad dekadę prężnie działamy zdobywając doświadczenie i zaufanie klientów - zarówno osób indywidualnych jak i zarządców budynków użyteczności publicznej.

To co nas wyróżnia to stały, odpowiednio dobrany i wysoko wykwalifikowany zespół fachowców, który dzięki efektywnej współpracy wykonuje zadania sprawnie i solidnie. Pomaga nam w tym pełne zaplecze budowlane, nowoczesny sprzęt, narzędzia i samochody dostawcze, które dają naszej firmie niezależność i możliwość kompleksowego wykonywania prac, a Państwu gwarancje niedrogiej i terminowej realizacji powierzonych nam zadań.

Budowanie to nasza pasja, dlatego też nigdy nie ustaniemy w dążeniu do doskonałości, a to zapewne przełoży się na jeszcze większą satysfakcję klientów. Państwa zadowolenie i rekomendacje są dla nas najlepszą wizytówką.

Nasza firma posiada profesjonalny sprzęt oraz wyszkolony personel umożliwiający wykonanie prac takich jak:

roboty ziemne;
stany surowe budynków;
prace murarskie i betoniarskie;
docieplenia i elewacje;
wykańczanie wnętrz;
demontaż i utylizacja eternitu;
roboty dekarskie;
wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, domów, biur i obiektów.


Zapraszamy do współpracy!

Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

501360834 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii