Firma budowlana Ryszarda Juńskiego
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-24
Jeżeli zamierzasz wybudować dom, przeprowadzić generalny remont lub wykończyć wnętrza w swoim mieszkaniu – skontaktuj się z profesjonalistami! Warto skorzystać z usług fachowców!

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi remontowe, budowlane i instalacyjne (usługi hydrauliczne) oraz wykończenia wnętrz. Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy z województwa pomorskiego. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 63 w Rumi.

Mamy bogate doświadczenie w zakresie wszelkich usług ogólnobudowlanych oraz w wykonywaniu instalacji.. Nasi pracownicy są solidni, rzetelni i uprzejmi. Chętnie i fachowo doradzą Ci oraz pomogą. Wykonają każdy remont na medal, tak, żebyś był zadowolony z naszych usług.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.
www.remontywykonczeniarumia.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

602618013 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii