Zakład Budowlany Jan Chwiej - Elewacje i pokrycia dachowe
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-25
Działamy na rynku od 1982 roku. Specjalizujemy się w realizowaniu nowoczesnych elewacji i pokryć dachowych w technice rąbka stojącego, wykonywanych przez wykwalifikowanych pracowników, z materiałów najwyższej jakości.

Zakres prac naszych obejmuje także pokrycia dachowe z papy termozgrzewalnej oraz dachówek. Wykonujemy również izolacje przeciwwodne budynków, izolacje tarasów oraz zielone tarasy.

Nasza firma dysponuje zapleczem technicznym w postaci niezbędnych narzędzi i maszyn oraz lokalu do wykonywania robót w których się specjalizujemy. W naszej firmie uzyskacie Państwo kompleksową pomoc przy wyborze materiałów, dokonamy kalkulacji kosztów, zaproponujemy optymalne rozwiązania oraz doradztwo techniczne.

http://www.chwiej.eu/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

602640552 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii