Spec-Klos - Usługi remontowo – budowlane oraz stolarka
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-25
SPEC-KLOS specjalizuje sie głównie w pracach remontowo – budowlanych oraz stolarka - meblowa. Działamy na terenie całego Trуjmiasta Rumi i okolic.

Specjalizujemy sie w kompleksowych remontach mieszkań i domów. Wykonujemy meble pod wymiar,( kuchnie,zabudowy) doradzimy i zaprojektujemy. Wszelkie zlecenia wykonywane są zgodnie z technikami i zaleceniami budowlanymi. Przed rozpoczęciem pracy udzielamy informacji na temat materiałów dostępnych na rynku.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie w branży, które zdobyliśmy pracując przy wielu projektach – mniejszych i większych. Zapewniamy wysoka jakość usług oraz terminowa realizacje powierzonych zleceń. Prace wykonywane sa w najwyższym standardzie. Dbamy o zadowolenie i satysfakcje naszych klientуw. Profesjonalne wykonanie, terminowość, a także czystość pracy to atuty SPEC-KLOS.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
www.spec-klos.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

507795800 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii