Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2014-12-19
Przedsiębiorstwo Budowlane PIN-BUD to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa, począwszy od modernizacji i remontów a skończywszy na stawianiu nowych obiektów.

Trzon przedsiębiorstwa stanowi wykwalifikowana i sprawdzona załoga o bogatym dorobku zawodowym oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe. Dzięki temu przez lata istnienia zyskaliśmy w branży miano solidnej firmy. Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów. Najwyższa jakość usług z zachowaniem umiarkowanych cen stały się dla nas reklamą samą w sobie.

Firma PIN-BUD może pochwalić się dziesiątkami realizacji domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, prac budowlano – wykończeniowych, ogrodzeń, elewacji, dachów, hal przemysłowych i wielu innych obiektów użyteczności prywatnej i publicznej. Bieżąca sytuacja na rynku budowlanym generuje wciąż nowe działania firmy, której głównym celem jest rzetelna realizacja projektów jak również profesjonalna obsługa klientów.

Wykonujemy:

- roboty ziemne
- budowlane
- kosztorysy
- elewacje
- posadzki miksokretem
- usługi koparko-ładowarko

Przedsiębiorstwo Budowlane Pinbud
Ryszard Pinkiewicz

24-123 Janowiec
ul. Kochanowskiego 15
tel. 81 88 15 123
kom. 604 423 997

www.pin-bud.pl
pinbud@onet.eu
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

604423997 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii