Sklep Internetowy - grzejniki, instalacje, kotły
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-25
Od przeszło 10 lat zajmujemy się kompleksową obsługą klientów z branży hydraulicznej. Zapewniamy Państwu fachową pomoc w wyborze systemów instalacji, doboru kotła, rodzaju ogrzewania a ponad to oferujemy rabaty na materiały.

Nasza firma wykonuje instalacje we wszystkich systemach dostępnych na polskim rynku. Biorąc pod uwagę dość wysokie koszty instalacji wodno-kanalizacyjnych i ogrzewania centralnego oddajemy do państwa dyspozycji nasze wieloletnie doświadczenie i współpracę z wieloma renomowanymi firmami. Mogą Państwo skorzystać z profesjonalnego doradztwa i pomocy w wybraniu najkorzystniejszych dla Państwa warunków i dostosować je do swoich zasobów finansowych. Chcielibyśmy również polecić materiały których jakość możemy sami zagwarantować przez doświadczenie z ich użytkowania. Instalacje wykonujemy z materiałów które nie są najtańsze, ale są naszym zdaniem najlepsze, choć i tu dajemy państwu możliwość dokonania wyboru.

W tym miejscu możemy również zaproponować wykończenie pomieszczeń czy obiektów w których zamontowaliśmy instalację. Dzięki takiej współpracy możemy zaoferować kompleksową obsługę inwestycji.

Wykonujemy małe przeróbki oraz duże instalacje. Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy oraz instytucje użyteczności publicznej.

Kompleksowe usługi hydrauliczne i budowlane z zakresu: Woda ciepła i zimna. ogrzewanie tradycyjne grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacje gazowe, instalacje hydrantowe i tryskaczowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła, odkurzacze centralne, nagrzewnice wodne, systemy automatycznego nawadniania ogrodów, systemy sterowania strefami grzewczymi, urządzenia podtynkowe takie jak stelaże wc, bidet, umywalka, pisuar, odpływ brodzikowy, odpływ liniowy, baterie podtynkowe, grzejniki panelowe, łazienkowe, dekoracyjne. Ponad to zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami wnętrz. Usługi wykonujemy dla osób prywatnych, firm, instytucji. Do grona naszych klientów zaliczają się właściciele domów, mieszkań, biur, hoteli, aptek, sklepów.

Na wszystkie nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji a oprócz tego dostają Państwo gwarancję producenta na system z którego została wykonana instalacja.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu:
www.hydraulik.gda.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

666900200 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Instalacje centralnego ogrzewania – informacje podstawowe

Centralne ogrzewanie jest jednym z najpopularniejszych sposobów na zapewnienie ciepła w domu. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii