Usługi Stolarsko – Budowlane. Domy prosto z Ameryki
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-25
Firma istnieje na polskim rynku już ponad 17 lat. Zajmujemy się budową domów mieszkalnych, całorocznych oraz letniskowych w konstrukcji szkieletowej. Technologia ta jest najpopularniejszym sposobem budowania domów mieszkalnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zapewniamy profesjonalne wykonawstwo w tym zakresie, poparte wieloletnim doświadczeniem w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Umiejętności nabyte w USA z powodzeniem wykorzystujemy na rynku polskim.

Współpracujemy z biurami projektowymi, które udostępnią Państwu całą gamę projektów dostosowanych do naszej technologii. Istnieje również możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Możliwość adaptacji dowolnego projektu domu z technologii tradycyjnej do szkieletowej.

Nasze domy są tworzone z ekologicznych, naturalnych produktów budowlanych (drewno sosnowe, suszone, czterostronnie obrobione), co sprzyja ekologii. Coraz większe zainteresowanie inwestorów budownictwem ekologicznym i energooszczędnym sprawia, że domy drewniane cieszą się coraz większą popularnością. Domy drewniane wykonane z najlepszych, ekologicznych materiałów to świetna inwestycja w przyszłość, dla wszystkich tych, którzy chcą spędzić życie w domu o niepowtarzalnym charakterze.

Oferujemy Ci komfort życia, wprowadzasz się do suchego domu, który dzięki termoizolacji jest domem ciepłym, niezwykle ekonomicznym w użytkowaniu. Dzięki grubej warstwie wełny mineralnej twój dom jest cichy, nie słychać hałasu z zewnątrz jak i z sąsiednich pomieszczeń. Ponadto domy drewniane dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych materiałów zapewniają zdrowy mikroklimat.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
www.lazarski.com.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

501034407 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii