Luxsfera - Wykończenia wnętrz i remonty
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-01
Luxsfera specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji wykończania wnętrz. Naszą dewizą jest stworzenie Państwu przyjaznych, wygodnych wnętrz do życia, własnej sfery luksusu w rozsądnej cenie.

W skład naszej oferty wchodzi:ofert
projektowanie i aranzacja wnętrz (oferujemy standardowe pakiety oraz indywidualne rozwiazania)

budżetowanie oraz optymalizacja kosztów wykonania ze studium wykonalności (dopasowywujemy rozwiazania wykonawcze i materiałowe do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta)

zakup materiałów i elementów wyposażenia w atrakcyjnych cenach (korzystając z własnej sieci dostawców oferujemy preferencyjne warunki niż przy zakupach indywidualnych)

usługi remontowo-budowlane (pracuja dla nas sprawdzeni wykonawcy, dla których jakość i solidność to podstawa pracy. Doświadczeni fachowcy różnych profesji zapewnią Państwu kompleksowe wykonanie prac budowlanych)

Służymy Państwu naszymi fachowymi radami, pomocą i pracą. Zapraszamy do współpracy.
www.luxsfera.com
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

691892816 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii