PM SERWIS - Dachy, pokrycia, okna, blachy.
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-02
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pokryć dachowych najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Wśród szerokiej gamy materiałów do krycia dachów znajdziecie Państwo: dachówki - ceramiczne betonowe i bitumiczne (gonty) , blachodachówki, blachy trapezowe - powlekane i ocynkowane, blachy płaskie w arkuszach i blachy na rabek (felc) oraz miedź i tytancynk. Naturalnie posiadamy w ofercie komplet akcesoriów - okna dachowe, obróbki blacharskie, rynny, wkręty, folie dachowe i wszystko to co potrzebne jest dekarzowi do pracy. Dodatkowo proponujemy także odwodnienia liniowe do zastosowań indywidualnych i przemysłowych.

Proponujemy Państwu niezobowiązujące spotkanie na którym wycenimy kompleksowo Państwa dach przedstawiając różne warianty i mozliwości wykonania połaci dachowej. Dachy Domasław to autoryzowany i bezpośredni przedstawiciel renomowanych producentów pokryć dachowych w związku z czym możemy zaproponować Państwu ceny fabryczne a niejednokrotnie promocje i oferty specjalne na materiały na dachy.

Oferujemy swoje usługi w całym Dolnym Śląsku: Wrocław, Domasław, Biskupice, Tyniec i okolice.

Zapraszamy na spotkanie.
www.dachydomaslaw.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

783359000 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wybór pokrycia dachowego – jak się do tego zabrać?

Wybór porycia dachowego to kolejna decyzja do podjęcia przy budowie domu. Zobaczmy, jaki mamy wybór i czym się kierować przy jej podejmowaniu. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii