Labos 24 - Usługi związane z domem i ogrodem.
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-04
Dom i ogród z punktu widzenia Labos 24, to miejsce odpoczynku, regeneracji sił, ciepło domowego ogniska i miejsce w którym zawsze chętnie spędza się czas.

Zajmujemy się kompleksowo pracami ogrodowymi, między innymi projektowaniem krajobrazu za pomocą szaty roślinnej, tworzeniem elementów architektonicznych przy uwzględnieniu rozmaitych czynników, które tworzą charakter otaczającego nas krajobrazu. Są to uwarunkowania naturalne, takie jak rzeźba terenu, istniejąca roślinność, gleba itp.

Pomożemy również zadbać o Państwa ogród już istniejący (koszenie trawy, wycinka drzew, kształtowanie żywopłotów, nawożenie i wiele wiele innych, dajemy Państwu również możliwość skorzystania z całorocznego abonamentu, który obejmuje pełną pielęgnację w tym min. koszenie trawy, grabienie liści w porze jesiennej jak również odśnieżanie w okresie zimowym)


Ogród - Usługi które świadczymy

Koszenie trawników
Wycinka drzew
Kształtowanie żywopłotu
Areacja trawnika
Opryski
Projektowanie ogrodu
Prace budowlane
Prace remontowe
Prace wykończeniowe
Budowa oczek wodnych
Ogrodzenia
Budowa mebli ogrodowych
Malowanie
Sprzątanie ogrodu
Cięcie drzewa
Wiele innych

Ponadto wykonujemy szereg usług związanych z remontem, konserwacją czy też realizacją indywidualnych zleceń w tym budowy domów, garaży wiat oraz mebli ogrodowych (altany, drewutnie, wiaty, huśtawki, hamaki itp.)

Dla tych którzy samodzielnie zajmują się dbaniem o swój ogród, udostępniamy w pełni nowoczesną wypożyczalnię sprzętu ogrodowego, posiadamy bogatą ofertę którą regularnie uzupełniamy o nowe urządzenia i maszyny ułatwiające pielęgnację i pracę w ogrodzie.

Gorąco zapraszamy do kontaktu.
www.labos24.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

730893730 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

5 sposobów na ogrodzenie domu.

Podczas całego procesu budowlanego trzeba podjąć wiele decyzji, także tę dotyczącą ogrodzenia. Zobaczmy zatem jakie mamy możliwości. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii