Artwalls - tynki i farby dekoracyjne
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-13
Firma Artwalls pojawiła się na rynku w 2004 roku i od początku swego istnienia specjalizuje się w wykonywaniu tynków i farb dekoracyjnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy zaprezentować klientowi nie tylko możliwości wykorzystania i łączenia różnych technik i efektów dekoracyjnych, ale też wskazać metody na uzyskanie powierzchni o oczekiwanych parametrach wytrzymałościowych.

Bardzo często klienci głowią się nad wyborem efektu dekoracyjnego na ścianie, który będzie pasował do określonego rodzaju płytek, kamienia lub tapety, przez co tracą wiele cennych godzin na odwiedzanie kolejnych punktów handlowych. Eliminujemy ten czasochłonny proceder, proponując Państwu skorzystanie z oględzin naszego przedstawiciela, który na miejscu budowy/remontu, dysponując wszelkimi wzornikami i próbkami – doradzi najwłaściwszy projekt. Wykonujemy także próbki indywidualne na zamówienie.

Przez lata działalności wykazaliśmy się swoimi umiejętnościami przy realizacji licznych, prestiżowych zleceń, do których należy wykonanie tynków czy to we wrocławskich restauracjach - Akropol, Flavours, a także w Legnicy - Cubana , Złoty Las w Lubachowie, czy Yammie w Krakowie, czy to w innych punktach handlowych i usługowych (we Wrocławiu w budynku Times , klatki schodowe budynków wielorodzinnych przy ul. Przystankowej, ul. Więziennej, trzy punkty jubilerskie Łyko, City Park – Poznań). Nasze najnowsze prace znajdziecie Państwo w Skytower (Fitness Academy, Jolli, część biurowa) oraz teatrze Capitol (czarny stiuk na zapleczu).

Zapraszamy Państwa do kontaktu.
http://www.artwalls.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

663769503 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii