Unicat Garden - Projektowanie Zieleni
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-16
Projektujemy i zakładamy ogrody oraz inne tereny zielone, zajmujemy się także modernizacją ogrodów już istniejących, jak również aranżujemy wnętrza dla odbiorców indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych oraz firm. Realizujemy zamówienia ogrodnicze o dużej, średniej i małej powierzchni. Wykonujemy pełen zakres prac związanych z aranżacją ogrodu lub jego wydzieloną częścią, w zależności od indywidualnych potrzeb.


Oferta dla klientów indywidualnych:

- Usługi projektowe

- Usługi wykonawcze

- Oferta dla firm

- Usługi projektowe

- Usługi wykonawcze


Projektując ogród, staramy się bliżej poznać projektowane miejsce oraz indywidualne preferencje i oczekiwania inwestora. Tworzymy niekłopotliwe ogrody, zarówno stylowe, jak i nowoczesne, doskonale wpisujące się w otaczający krajobraz. Bierzemy pod uwagę zarówno architekturę jak i wnętrze budynku. Dbamy w szczególności o estetykę i piękno projektowanego miejsca, jego funkcjonalność i wygodę przyszłych użytkowników.

Odpowiednie zbilansowanie proporcji, dobór materiału roślinnego zapewniający pożądany efekt oraz skupienie się na odpowiedniej harmonizacji barw, która niezwykle pozytywnie wpływa na zmysły, sprawia, że nasze ogrody/realizacje są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zapraszamy do kontaktu.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

600323866 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii