Horyzont - Zakładanie Ogrodów
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-17
Jesteśmy stale rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów oraz wykonywaniu tarasów, zadaszeń tarasowych oraz wiat samochodowych.

Wiedza zdobyta w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku Kształtowanie terenów zieleni, praktyka w pielęgnacji roślin szlifowana w najlepszych szkółkach Poznania i Katowic, nowoczesny sprzęt, materiały renomowanych firm oraz posiadane doświadczenie pozwalają nam na profesjonalne podejście do każdego zlecenia, a także na udzielanie wieloletniej gwarancji.


Projektowanie ogrodów

Na Państwa życzenie stworzymy ogród w stylu nowoczesnym, wiejskim, geometrycznym, naturalnym. Projekt może być podstawowy lub rozszerzony. W wersji podstawowej projekt jest zwymiarowany w skali, zawiera trzy wizualizacje komputerowe oraz plan nasadzeń według rysunku technicznego. Natomiast wersja rozszerzona to wymiary ogrodu w skali, sześć wizualizacji, plan nasadzeń według rysunku technicznego oraz schemat instalacji elektrycznej i nawadniającej.

Zakładanie ogrodów

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem ogrodów. Od ogrodzeń i podjazdów, poprzez założenie trawników i wykonanie nasadzeń, po architekturę ogrodową.

Zakładanie trawników z siewu i rolki, regeneracja trawników

Do zakładania trawników używamy tylko sprawdzonych materiałów. Nasiona traw pochodzą z Przesiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim lub z upraw niemieckich. Trawa w rolkach jest przywożona od producenta w dniu jej układania.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

502850332 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii