Horyzont - Tarasy i Wiaty
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-17
Jesteśmy stale rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów oraz wykonywaniu tarasów, zadaszeń tarasowych oraz wiat samochodowych.

Wiedza zdobyta w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku Kształtowanie terenów zieleni, praktyka w pielęgnacji roślin szlifowana w najlepszych szkółkach Poznania i Katowic, nowoczesny sprzęt, materiały renomowanych firm oraz posiadane doświadczenie pozwalają nam na profesjonalne podejście do każdego zlecenia, a także na udzielanie wieloletniej gwarancji.


Tarasy

Specjalizujemy się w montażu tarasów z modrzewia syberyjskiego, jednak na życzenie klienta może to być drewno egzotyczne lub krajowe. Taras montowany jest na wylewanych stopach betonowych lub bloczkach. Do impregnacji używamy lazury ochronnej i oleju niemieckiej firmy Remmers, natomiast montaż desek odbywa się za pomocą wkrętów ze stali nierdzewnej.

Zadaszenia tarasów

Zadaszenia tarasów są montowane z drewna KVH lub BSH. Drewno to odporne jest na skrzywienia i pęknięcia. Pokrycie stanowi szkło hartowane lub akrylowe, gont, blachodachówka lub dach zielony.

Wiaty samochodowe, carport

Wiaty samochodowe są montowane z drewna litego lub KVH. Drewno klejone pozwala na uzyskanie dużej rozpiętości wiaty bez konieczności stawiania dodatkowych wsporników. Pokrycie stanowi gont, blachodachówka lub dach zielony.

MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY RATALNEJ!

Zaparszamy!
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

502850332 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii