F.H.P.U Komarnicki - Tynki dekoracyjne
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-17
Cienkowarstwowe tynki dekoracyjne to oryginalny i trwały sposób na udekorowanie ściany

Stiuki naturalne stają się modnym i często wykorzystywane w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Dzisiaj możemy je spotkać w wielu miejscach takich jak np.: mieszkaniach, domach, miejscach użyteczności publicznej, zabytkowych pałach, czy kościołach.

Tynk dekoracyjny Trawertyn – to elegancka ściana w kamiennej oprawie. Stworzony z naturalnych spoiw wapiennych i pyłu marmurowego, przypomina strukturą przecięty kamień trawertynu, tworząc na ścianie imitację naturalnych ubytków i wżerów. Odpowiednia aplikacja tynku dekoracyjnego pozwala stworzyć elegancką i jednocześnie bardzo oryginalną dekorację. Znakomity do zastosowań w prywatnych i publicznych przestrzeniach.

Ze względu na dużą dekoracyjność farby strukturalne należy stosować z wyczuciem. Najlepiej dekorować nimi wybrane powierzchnie w pomieszczeniu - np. pojedyncze ściany, filary, wnęki itp. Dzięki takiej konfiguracji elementy te zostaną bardziej wyeksponowane i zaakcentowane, przy jednoczesnym zachowaniu w pomieszczeniu klasy i elegancji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
http://www.tynkidekoracyjne.net/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

608620753 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii