GEOBETA - Usługi Geodezyjne
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-20
Firma GEOBETA Usługi Geodezyjne świadczy kompleksowe usługi geodezyjno – kartograficzne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym i zapewniamy pełną dyspozycyjność oraz wysoką jakość merytoryczną i techniczną wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresu geodezji i prawa pozwala na wykonywanie naszych usług na bardzo wysokim poziomie.


Firma GEOBETA Usługi Geodezyjne świadczy kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Opracowania kartograficzne do celów projektowych mapy sytuacyjno – wysokościowe do celów projektowych

Mapa do celów projektowych to fragment mapy zasadniczej archiwalnej zaktualizowanej przez naszą firmę. Jest wystarczającym dokumentem (mapą) do rozpoczęcia procesu inwestycyjnego. Oznacza to, że można rozpocząć projektowanie budynków, planu zagospodarowania, sieci uzbrojenia podziemnego oraz przyłączy do tych sieci.

Mapa do projektu wykonana przez naszą firmę jest oczywiście potwierdzona przez Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej. Mapa do projektu służy również do wystąpienia o warunki zabudowy oraz o warunki przyłączenia mediów w instytucjach branżowych. Mapy wykonujemy również w wersji numerycznej.

Geodezyjne pomiary geodezyjne i realizacyjne i inwentaryzacyjne wytyczenia i inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych (budynki, obiekty inżynierskie, drogi wjazdy, ogrodzenia itp), wytyczenia i inwentaryzacje powykonawcze urządzeń podziemnych sieci i przyłączy (gazowe, wodociągowe, kanalizacyjne, ciepłownicze, energetyczne, telekomunikacyjne), pomiary powierzchni i kubatur lokali mieszkalnych i komercyjnych itp,

Analiza i badanie stanu prawnego nieruchomości
- podziały nieruchomości
- mapy do celów prawnych,
- rozgraniczenia nieruchomości i wskazania granic nieruchomości,
- wznowienia i stabilizacja znaków granicznych,
- badania ksiąg wieczystych,
- modernizacja ewidencji gruntów i budynków

Dodatkowe prace geodezyjne
- skanowanie i kalibracja map,
- wektoryzacja obrazów rastrowych,
- opracowanie map wektorowych.

Inne specjalistyczne prace geodezyjne według zapotrzebowania


Zapraszamy do współpracy.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

608042239 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wybór pokrycia dachowego – jak się do tego zabrać?

Wybór porycia dachowego to kolejna decyzja do podjęcia przy budowie domu. Zobaczmy, jaki mamy wybór i czym się kierować przy jej podejmowaniu. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii