Budownictwo Drewniane / Eco - Piotr Skrzypek
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2014-12-20
Budownictwo Piotr Skrzypek od kilku lat należy do prężnie rozwijających się zakładów w branży drzewnej na Lubelszczyźnie. Specjalizuje się w produkcji tarcicy suchej, więźby dachowej oraz innych wyrobów z drewna, takich jak płyta klejona, deska szalunkowa, elewacyjna, tarasowa, podłogowa.

Doświadczenie w przecieraniu i suszeniu drewna oraz przemyślane inwestycje pozwalają zrealizować praktycznie każde zlecenie według potrzeb i wymagań klienta.

Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam wyjść naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta wynikające z profesjonalnej obsługi oraz oferowanie usług na miarę potrzeb.

BUDOWNICTWO Piotr Skrzypek
23-320 Batorz, Batorz Pierwszy 77
tel. 609 603 004, e-mail: piotrek@suchatarcica.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

609603004 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Domy z bali – nowoczesny trend czy powrót do natury?

Domy z bali drewnianych wielu kojarzą się głównie z Podhalem, choć pojawiają się także w innych miejscach Polski. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii