RAD-MIN - Usługi Saperskie
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-20
Prace z zakresu rozpoznania saperskiego i oczyszczania terenu z przedmiotów wybuchowych pochodzenia wojskowego prowadzę na zlecenie Inwestorów z całego kraju. Firma posługuje się nowoczesnym sprzętem elektronicznym, który w rękach naszych fachowców z długoletnią praktyką gwarantuje pełną wykrywalność niewybuchów i tym samym zapewnia Inwestorowi bezpieczeństwo, komfort pracy i sprzętu.

Brak wykonania rozpoznania saperskiego i rozminowania jest w przypadku eksplozji niewybuchu bardzo często przyczyną nie tylko zniszczenia sprzętu budowlanego, ale także coraz częściej przyczyną tragedii ludzkiej, wystąpienia ciężkich zranień czy nawet śmierci ludzi nieświadomych czyhającego w ziemi niebezpieczeństwa.

Co pewien czas środki masowego przekazu podają wiadomości o tragediach mających związek z nieostrożnym lub czasem wręcz lekkomyślnym obchodzeniem się z niewybuchami. Dlatego rozpoznanie saperskie i rozminowanie terenu , co do którego występuje podejrzenie o występowanie przedmiotów wybuchowych, to nie tylko ochrona, ale i wyraz odpowiedzialności Inwestora za bezpieczeństwo ludzi i pracującego sprzętu.

Nasza Oferta:

- Kompleksowe oczyszczanie terenu z przedmiotów wybuchowych pochodzenia wojskowego

- Pełnienie nadzoru saperskiego podczas wykonywania prac ziemnych Pełnienie nadzoru saperskiego podczas wykonywania prac ziemnych

- Oczyszczanie dna rzek i zbiorników wodnych z przedmiotów wybuchowych pochodzenia wojskowego

- Opracowanie ekspertyz i opinii saperskich

- Prace saperskie z użyciem materiałów wybuchowych i środków zapalających


Zapraszamy do współpracy.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

606894208 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Docieplanie krok po kroku – cz. 2 - jak prawidłowo je wykonać?

W poprzednim artykule pisaliśmy o tym jak wybrać materiał na ocieplenie budynku. Tym razem powiemy jak zrobić to naprawdę dobrze. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii