USGM Grzegorz Majewski - Usługi Saperskie
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-21
Oferujemy Państwu następujące usługi saperskie: oczyszczanie terenu z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego, nadzór saperski, niszczenie przedmiotów niebezpiecznych metodą detonacyjną, ekspertyzy i opinie saperskie.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt wykrywający oraz doświadczoną kadrę z długoletnią praktyką zawodową. Saperzy zatrudniani przez firmę posiadają wszystkie uprawnienia niezbędne do prowadzenia prac z użyciem materiałów wybuchowych zgodnie z przepisami.

Zapewniamy rzetelne i terminowe wykonanie powierzonego zadania zakończone sporządzeniem dokumentacji powykonawczej oraz wystawieniem certyfikatu czystości terenu.

OFERTA:

OCZYSZCZANIE „ROZMINOWANIE” TERENU Z PRZEDMIOTÓW WYBUCHOWYCH I NIEBEZPIECZNYCH POCHODZENIA WOJSKOWEGO

Oczyszczanie terenu polega na wykryciu przedmiotów metalowych w gruncie, rozpoznaniu ich pod względem zagrożenia a następnie podjęciu, wywozie lub neutralizacji. Po zakończeniu ww. inwestor otrzymuje profesjonalną dokumentacje powykonawczą wraz z certyfikatem czystości terenu. Prace saperskie prowadzimy na terenie całego kraju.

NADZÓR SAPERSKI PODCZAS WYKONYWANIA ROBÓT ZIEMNYCH

Nadzór Saperski polega na bezpośrednim dozorze prac ziemnych przez odpowiednio przeszkolonych saperów a w razie wykrycia przedmiotów wybuchowych lub niebezpiecznych na podjęciu i zabezpieczeniu znaleziska do czasu przybycia odpowiednich służb. Proponujemy go wszędzie tam gdzie oczyszczanie terenu było niemożliwe np. na obszarach mocno zanieczyszczonych odpadami komunalnymi wymieszanymi z dużą ilością złomu, jak i wzdłuż linii energetycznych, torowisk, rurociągów, ogrodzeń metalowych itp. gdzie praca sprzętu wykrywającego jest zakłócona.

PRACE Z UŻYCIEM MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH

W przypadku potrzeby zniszczenia przedmiotów wybuchowych lub niebezpiecznych oferujemy usługę polegającą na niszczeniu ww. metodą detonacyjną.

OPRACOWANIE EKSPERTYZ I OPINII SAPERSKICH

Przedmiotem opracowania jest ocena terenu planowanej inwestycji, pod względem występowania przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego. Głównym założeniem ekspertyzy jest określenie stopnia ryzyka prowadzenia prac na wskazanym terenie. Ekspertyzy i opinie saperskie sporządzane są w oparciu o rys historyczny, wywiad środowiskowy i rozpoznanie saperskie.

Zapraszamy!
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

660202361 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii