Betoniarnia - Garwolin
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-21
Głównym profilem działalności naszej betoniarni jest produkcja betonu różnego rodzaju i prefabrykatów betonowych.

W zakres wyposażenia naszej betoniarni wchodzą: tabor samochodowy o ładowności od 6 m3 do 9m3. Mamy również pompo-gruszki o ładowności 7m3 i wysięgniku 26mb. Dysponujemy pompami do przepompowywania betonu o długościach wysięgników 19, 26, 36, 42, 48 mb i zestawy samowyładowcze.

Mamy duże doświadczenie w produkcji betonu. Każdego roku dostarczamy produkowany w naszej betoniarni beton do firm działających w wielu branżach. Dzięki temu posiadamy wielu klientów zadowolonych ze współpracy z betoniarnią BET-KRUSZ.

Produkcja betonu:

Cały cykl produkcji betonu nadzorowany jest w pełni przez wykwalifikowanych operatorów węzła. Wysoka jakość wytwarzanego przez nas betonu potwierdzana jest przez zewnętrzne laboratoria.

Zapewniamy naszym klientom obsługę w zakresie produkcji, dostawy betonu i materiałów budowlanych. Doświadczenie naszych specjalistów sprawia, że dostosowujemy produkty i usługi do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dotyczy to tak samo proponowanych marek betonu, materiałów budowlanych, rodzajów pomp, transportu jak i wykonania wszystkich oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej betoniarni!
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

256822713 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii