P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski - Beton Towarowy
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-21
Początki działalności firmy P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski datuje się na rok 2006,
pod nazwą Firma Usługowo-Handlowa Adam Witkowski. Jednakże jej założyciel doświadczenie zdobywał już wcześniej, podczas wielu lat swojej pracy w firmie swojego ojca. Nabyte przedtem umiejętności i rozeznanie rynkowe, zbudowały solidny fundament rozwoju utworzonego Przedsiębiorstwa.

Firma początkowo specjalizowała się w wydobywaniu, przerobie i sprzedaży kruszyw, wykonywaniu prac ziemnych i drogowych.

Z biegiem lat przedsiębiorstwo inwestowało w sprzęt drogowy i budowlany, aby wyjść naprzeciw wymaganiom rynku, a przede wszystkim oczekiwaniom klientów, dzięki czemu wykonujemy wykopy, nasypy, niwelacje terenu pod inwestycje i drogi, naprawy i remonty dróg oraz budowy dróg.

Zajmujemy się także transportem wywrotkami, przewozem kruszyw. Dysponujemy także najwyższym standardem obsługi operatorskiej.

W 2012 roku zmieniliśmy nazwę na Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIKRUSZ Adam Witkowski, ponieważ działalność firmy wciąż się poszerzała i postanowiliśmy zmienić ją
na bardziej marketingową i reklamową.

W 2013 roku jako, że dysponujemy kopalniami oraz własnym zakładem produkcyjnym kruszyw, postanowiliśmy otworzyć wytwórnię betonu i prefabrykatów betonowych, która zagwarantowała nam różnorodność świadczonych usług i konkurencyjność wśród lokalnych firm.

Nad jakością produktów betonowych czuwa laboratorium betonu CEMEX POLSKA,
a na życzenie klienta wystawiamy Deklarację Zgodności z Polską Normą.

Dobra organizacja produkcji oraz posiadana szeroko rozwinięta baza transportowa
pozwala na szybką i sprawną realizację zamówień.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

600379900 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii