AK-BET - Usługi Brukarskie
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-21
Betoniarnia AK-BET cechuje się najwyższym poziomem świadczonych usług oraz terminowością. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz produkty wysokiej jakości.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma postrzegana była na rynku jako rzetelny producent i dostawca. Oferujemy Klientom przystępne ceny oraz szybkie terminy dostawy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Posiadamy certyfikaty na produkowane przez nas wyroby, które poddawane są stałym kontrolom jakości.

Głównym profilem działalności firmy jest produkcja betonu oraz prefabrykatów betonowych. Wytwórnia betonu AK-BET zajmuje się produkcją i dostarczaniem wysokiej jakości betonu wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym, drogowym i przemysłowym.


W ofercie

- Beton towarowy
- Kręgi betonowe
- Przepusty drogowe
- Płyty drogowe
- Usługi Bobcatem
- Usługi brukarskie
- Transport materiałów


Zapraszamy!
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

730303053 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Instalacja elektryczna

W każdym budowanym domu konieczne jest wykonanie instalacji elektrycznej. Zobaczmy zatem kiedy i w jaki sposób najlepiej to zrobić. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii