NASTBUB - Prefabrykaty Betonowe, Beton Towarowy
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-21
Szanowni Państwo, nasza oferta jest nieustannie kształtowana i dopasowywana do wszystkich potrzeb klienta. Dzięki ścisłej współpracy z laboratorium tworzącym i udoskonalającym receptury, mamy pewność, że nasz produkt jest wysokojakościowy, ponieważ do jego produkcji wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone komponenty. Wszelkie surowce dostarczają nam jedynie sprawdzeni producenci i dostawcy.

Produkcja odbywa się na nowoczesnym, komputerowym węźle z wykorzystaniem nowoczesnej technologii zachowującej wszelkie reżimy produkcyjne. Wszystkie te czynniki sprawiają, że firma NAST-BUD jest producentem najlepszego betonu towarowego w Łodzi.

Oferujemy Państwu :

- szeroki zakres betonów wysokiej jakości w klasach od C8/10 (B-7,5) i C50/60 (B-60)
- zaprawy murarskie (budowlane) - produkt wygodny w stosowaniu, przydatny do użytku nawet do 36 godzin w klasach od M4 do M1
- wylewki i posadzki do wykończenia podłogi - powszechnie używane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym
- stabilizacje, podsypki i podbudowy - powszechnie stosowane w budownictwie drogowym, w pracach brukarskich oraz przed rozpoczęciem prac budowlanych
- dysponujemy ośmioma betonomieszarkami o pojemności 10m3 każda, dwiema pompami do podawania betonu o zasięgu 36mb i 50mb oraz dwiema pompo-gruszkami o zasięgu 24mb i 28mb.


Oferujemy również beton grzany w okresie zimowym oraz wszelkie wymagane przez klienta dodatki chemiczne poprawiające właściwości betonu.

Zapraszamy do współpracy.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

502384100 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii