Meoded - producent farb dekoracyjnych i tynków wapiennych
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-22
Firma Meoded jest producentem szerokiej gamy luksusowych najwyższej jakości naturalnych farb dekoracyjnych oraz tynków wapiennych. Produkty Meoded pozwalają nadać i podkreślić indywidualny charakter przestrzeni jak wewnątrz, tak na zewnątrz, począwszy od klasycznego marmuru weneckiego po ultra nowoczesne efekty, takie jak beton architektoniczny, połysk metaliczny, perłowa poświata czy iskrzący brokat.

Z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie naszych Klientów, stworzone przez nas farby i tynki dekoracyjne z których uzyskujemy różnego rodzaju efekty, struktury i poświaty wyróżniają się bardzo dużą odpornością, elegancją i funkcjonalnością. Produkty Meoded oferują pełną swobodę kreacji wnętrz zarówno w budownictwie nowym, remontowanym jak i w obiektach zabytkowych.

Tynki Wapienne? Warto!

Stwórz w swoim domu przyjemne wnętrza za pomocą tynków dekoracyjnych Meoded. Stosowane od tysiącleci naturalne tynki na bazie wapienia mineralnego.


Farby dekoracyjne – modnie i wygodnie!

Najbardziej efektowne a zarazem bardzo proste w użyciu. Za pomocą farb dekoracyjnych Meoded można łatwo stworzyć aksamitne, metaliczne, lśniące a nawet dynamiczne i trójwymiarowe efekty dekoracyjne.

Zapraszamy Państw do zapoznania się z naszą oferta.
http://meodedpaints.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

608305053 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii