Architektury Krajobrazu - parki, skwery, przestrzeń miejska
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-22
IKROPKA – architektura krajobrazu to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży projektowej, specjalizująca się w szeroko pojętej architekturze krajobrazu.

Początkowo swoją ofertę firma adresowała głównie do klientów indywidualnych, z czasem jednak klientami firmy stały się głównie pracownie projektowe, deweloperzy i samorządy. Wysoka jakość projektów zagospodarowania terenu, projektów zieleni i specjalistycznych opracowań dendrologicznych sprawiły, że IKROPKA szybko zyskała stałych klientów z branży architektonicznej.

Od 2008 r. IKROPKA jest członkiem Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu, jedynej polskiej organizacji branżowej zrzeszonej w European Landscape Contractors Association (ELCA) oraz European Foundation for Landscape Architecture (EFLA)

Zajmujemy się szeroko pojętą architekturą krajobrazu, czyli estetycznym kształtowaniem przestrzeni życiowej człowieka za pomocą roślin, małej architektury i elementów wodnych. Przygotowujemy dokumentację inwestycyjną w zakresie projektów zieleni, projektów wykonawczych, technologii, studiów koncepcyjnych i projektów aranżacji wnętrz zielenią.

Zapraszamy do kontaktu.
www.ikropka.eu
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

600181389 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii