STOLBUD - TISCHLER - Domy Drewniane
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-22
Firma STOLBUD - TISCHLER mieści się w Dzianiszu - jest to miejscowość położona pod Zakopanem na północnej stronie Pasma Gubałowskiego.
Formalnie na rynku istnieje od roku 2001, ale korzenie sięgają dużo głębiej, gdyż u podstaw firmy leżała pasja rodzinna przekazywana z pokolenia na pokolenie. Już od niepamiętnych czasów w naszej rodzinie zajmowano się obróbką drewna.

Specjalizujemy się w budownictwie w drewnie oraz stolarstwie.

W dorobku ciesielskim mamy domy drewniane, domki letniskowe, grille, altany, restauracje, więźby dachowe łącznie z pokryciem (gont drewniany, gont biumiczny, blacha, dachówka) oraz wykończanie wnętrz w drewnie i nie tylko (panele, regips).

Usługi stolarskie to przede wszystkim schody, meble, drzwi, okna, balustrady drewniane - wszystko na żądany wymiar.Potrafimy zrobić każdy nietypowy wyrób, jaki można wykonać z drewna - jest to naszą pasją!

Zapraszamy do kontaktu!

Do naszych wyrobów używamy materiałów najwyższej jakości, począwszy od świerka po drewno egzotyczne.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

606201518 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii