Andrzej Urban - Sen-Bal-Dom - Domy Drewniane
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-22
Jesteśmy firmą budowlaną, która od ponad 8 lat specjalizuje się w budowie domów drewnianych. Szybko idąca moda na wygodny i oszczędny dom zaowocowała wielkim zapotrzebowaniem na nasze produkty. Główny nacisk kładziemy na fachowość, profesjonalizm i przede wszystkim na terminowość, biorąc pod uwagę fakt, że każda rodzina jak najszybciej chce wprowadzić się do nowego domu. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby nasza praca i wybudowane domy w pełni spełniały Państwa oczekiwania.

Do każdej budowy podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Pracownicy naszej firmy to wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem, którzy dbają o kompleksową obsługę naszych klientów.

Od innych firm wyróżnia nas wysoka jakość wykonywanego wyrobu i pasja, dzięki której możemy zapewnić Państwu idealny i wymarzony dom.

Zapraszamy do kontaktu.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

665893627 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Domy z bali – nowoczesny trend czy powrót do natury?

Domy z bali drewnianych wielu kojarzą się głównie z Podhalem, choć pojawiają się także w innych miejscach Polski. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii