Z.P.U.H. Export - Import - Domy Drewniane
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-22
Nasza Firma zajmuje się budową domów drewnianych z pół-bala płaskiego oraz w systemie kanadyjskim (szkielet). Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w Norwegii i Hiszpanii oferujemy usługi najwyższej jakości. Domy drewniane naszej produkcji cechuje wysoka jakość wykonania oraz estetyka wykończenia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się by nasi klienci byli usatysfakcjonowani i zadowoleni.

Każdego inwestora traktujemy szczególnie, wszystkie sugestie, pomysły i oczekiwanie inwestora już na etapie projektu są szczegółowo uzgadniane i analizowane.

Domy drewniane oferowane przez nasza firmę cechuje trwałość, wysoka estetyka, estetyka wykończenia oraz szybki czas realizacji. Specjalizujemy się od lat w budowie domów z bali toczonych, płaskich o różnych średnicach oraz domów szkieletowych.


Wykonujemy także instalacje wodnokanalizacyjne, elektryczne z białym montażem, podłogi - panel lub deski.

Łazienki - glazura, terakota + biały montaż.


Budujemy w systemie skandynawskim poprzez nabyte długoletnie doświadczenie przy budowie domów w Norwegii.

Zapraszamy do kontaktu.
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

691378423 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Domy z bali – nowoczesny trend czy powrót do natury?

Domy z bali drewnianych wielu kojarzą się głównie z Podhalem, choć pojawiają się także w innych miejscach Polski. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii