Fijak Wojciech - Ogrody, tereny zieleni
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-23
Firma nasza zajmuje się kompleksowym wykonawstwem ogrodów. Tym, którzy na aranżację ogrodu swoich marzeń nie mają pomysłu, czasu lub umiejętności, proponujemy skorzystanie z naszej oferty: przygotowujemy teren pod założenie ogrodu, wykonujemy ścieżki, place, podjazdy, murki oporowe i dekoracyjne, ogrodzenia, montujemy altany i inne elementy architektury drewnianej, planujemy i zakładamy oświetlenia ogrodów.

W zakres naszej działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i tereny zieleni dla firm, instytucji, pensjonatów, hoteli, osiedli mieszkaniowych, a także zieleń miejska. Do naszych usług należy również modernizacja istniejących już ogrodów i stała pielęgnacja wykonanych projektów.

Do każdego zlecenia staramy się podejść indywidualnie. Stanowimy ambitny i zgrany zespół, stale podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje. Projektowane i wykonywane przez nas prace cenione są za oryginalność i fachowość, a także za stosunkowo krótki termin realizacji i konkurencyjną ofertę cenową. Zamiłowanie do tego, co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług. Już dziś możemy pochwalić się gronem zadowolonych klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Zapraszamy do kontaktu.
http://www.ogrody-fijak.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

606918651 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii