Polski Ogród - Powiadają, że czarujemy ogrody
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-23
POLSKI OGRÓD jest firmą działająca na rynku od 2005 roku. Swoje usługi świadczymy na obszarze województwa Dolnośląskiego między innymi: Wrocław, Dzierżoniów, Świdnica czy Wałbrzych. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów, aranżacją ogrodów i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią i jej pielęgnacją.

Zatrudniamy osoby z wyższym i średnim wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych i pielęgnowanych ogrodów oraz dekorowanych pomieszczeń. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług. Kompleksowo zadbamy o Twój ogród począwszy od projektu ogrodu, przez zakładanie ogrodu oraz pielęgnacje ogrodu.

Naszą dewizą jest jakość oferowanych usług w spojrzeniu długoterminowym. Zrealizowany przez nas ogród nie jest dziełem skończonym. Wymaga on pielęgnacji w dalszych latach a jej efekty w dużej mierze zależeć będą od fachowości wykonania ogrodu. Profesjonalna pielęgnacja ogrodu zapewni jego piękny wygląd przez długi okres. Pragnąc oszczędzić naszym klientom pracy przy zakładaniu ogrodu czy jego utrzymaniu oraz zagwarantować roślinom dobre warunki do rozwoju przywiązujemy szczególną uwagę do starannego przygotowania gleby i fachowego sadzenia roślin a także do oferowania nowoczesnych rozwiązań technicznych skracających czas pielęgnacji ogrodu.

Zapraszamy Państwa do współpracy.
http://www.polskiogrod.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

693040236 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Instalacja elektryczna

W każdym budowanym domu konieczne jest wykonanie instalacji elektrycznej. Zobaczmy zatem kiedy i w jaki sposób najlepiej to zrobić. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii