Wynajmem koparek oraz sprzętu budowlanego
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-23
Wykop to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się wynajmem koparek oraz sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską. Dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnym parkowi maszynowemu jesteśmy wstanie podołać wielu zdaniom. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie szeroko rozumianych prac ziemnych oraz prac rozbiórkowych.

Priorytetem w naszej działalności jest zadowolenie klienta, któremu oferujemy koparki, Mecalac, koparko-ładowarki, ładowarki, mini koparki, mini ładowarki wraz z obsługą operatorską. Codziennie dbamy o to, aby nasi klienci mogli korzystać z w pełni sprawnego sprzętu budowlanego, odpowiedniego do ich potrzeb. Wiemy jak ważna w tej branży jest rzetelność i dotrzymywanie terminów.

Zajmujemy się również budową i prowadzeniem dużych projektów z zakresu prac ziemnych, utwardzeń terenu, kostka brukowa, budowy sieci kanalizacyjnych, wybrzeniami budynków i pracami rozbiórkowymi.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
www.koparkawroclaw.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

510270254 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii