ZASANIE Usługi ogrodnicze
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-24
PROJEKTOWANIE, ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW.

Zasanie to firma specjalizująca się w projektowaniu, zakładaniu oraz pielęgnacji ogrodów oraz terenów zieleni. – STALOWA WOLA. NISKO. Pysznica. Jastkowice. Lipa. Rzeczyca Długa. Agatówka. Turbia. Grębów. Przyszów. Jarocin. powiat Stalowowolski Niżański Tarnobrzeski.

Nasza Rodzina już od wielu lat zajmuje się sztuką ogrodniczą. To tato zaraził mnie i brata pasją do pielęgnacji roślin, którą w oparciu o zdobytą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną pragniemy wykorzystywać w tworzeniu ogrodów i zieleni publicznej.

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki zakres prac związanych z projektowaniem, zakładaniem, pielęgnacją terenów zieleni, a także produkcją ogrodniczą (szkółka roślin i krzewów ozdobnych, kwiatów rabatowych, chryzantem). Podczas realizacji wykorzystujemy odpowiedni sprzęt oraz najlepsze materiały. Nasze umiejętności poparte są doświadczeniem i zadowoleniem Klientów z wykonanej pracy. Staramy się dostosować do wymogów Klienta i nie boimy się nowych wyzwań. Obsadzamy ogrody nie tylko w oparciu o produkcję naszej szkółki roślin ale także innych sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy udzielać gwarancji na materiał roślinny. Działamy na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego, projektując, zakładając oraz opiekując się ogrodami prywatnymi i zielenią publiczną.

Zapraszamy do kontaktu.
www.ogrodnictwo-zasanie.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

796684614 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii