HERKULES - roboty ziemne, wynajem koparek
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-02-24
Zakres usług naszej firmy obejmuje: wykopy budowlane, roboty ziemne, wyburzenia oraz transport ziemi i kruszywa. Na przestrzeni ostatnich lat z powodzeniem realizowaliśmy zarówno duże inwestycje deweloperskie i drogowe oraz wykopy dla klientów indywidualnych. Nasze bogate doświadczenie w branży procentuje terminowością i niezawodnością wykonywanych prac. Działamy głównie na terenie miasta Wrocław i okolic.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej posiadamy rozbudowany i nowoczesny park maszynowy. Wynajem koparek dotyczy koparek zarówno kołowych, gąsienicowych, jak i koparko-ładowarek, ładowarek oraz samochodów ciężarowych. Więcej
Wykopy budowlane

Posiadany przez nas park maszynowy z powodzeniem pozwala nam na kompleksowe wykonanie zleconych nam prac. Zakres naszych usług obejmuje zarówno roboty ziemne - wykopy budowlane, niwelację terenu rozbiórki i wyburzenia jak i transport kruszyw budowlanych.
Transport kruszywa

Wieloletnia współpraca z dolnośląskimi dostawcami kruszyw budowlanych pozwoliła nam osiągnąć dogodne porozumienie w sprawie cen kruszyw budowlanych, co z kolei wpływa na obniżenie kosztów wykonywanych przez nas usług - transport kruszywa i podnosi naszą konkurencyjność na tym rynku. W tym roku planujemy otwarcie własnej piaskowni.
Transport ziemi

Jako profesjonalna firma budowlana zajmujemy się także transportem pozostałych materiałów urobowych, np. ziemi czy piasku. Do transportu ziemi używamy wywrotek dostosowanych do przewozu takich materiałów, w razie potrzeby zabezpieczonych przed deszczem.


Oferta:
Transport kruszywa budowlanego
Transport ziemi
Wyburzenia i rozbiórki
Wykopy budowlane
Wykopy pod fundamenty
Wymiana gruntów
Makroniwelacja terenu
Korytowanie i budowa dróg wewnętrznych typu tłuczniowego
Wynajem sprzętu budowlanego: koparki, koparko-ładowarki, samochody ciężarowe
Podbudowy

Zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych (w szczególności z terenów Wrocław - województwo dolnośląskie) do skorzystania z naszej oferty.
http://www.herkules.wroclaw.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

602108220 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii