Firma “WYSOCZAŃSKI” - prace ziemne i roboty drogowe
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-01
Istniejemy na rynku od 1996 roku. Nasze tradycje sięgają jednak jeszcze odleglejszych czasów. Specjalizujemy się w pracach ziemnych takich jak:

wszelkie prace niwelacyjne
przygotowania terenu pod drogi
budowa instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
wykopy wszelkiego rodzaju
prace transportowe materiałow sypkich
roboty drogowe
i inne prace w oparciu o naszą kadrę i sprzęt

W ostatnich latach wyspecjalizowaliśmy się w instalacjach kanalizacyjnych i wodociągowych reaizowanych w rejonie byłego województwa jelenigórskiego. Posiadamy odpowiednie zaplecze maszynowe do tego typu prac. Posiadamy własne zgrzewarki do rur PCV w nowoczesnych systemach wodno-kanalizacyjnych oraz mnóstwo innego sprzętu niezbędnego w tego typu pracach.

Ze względu na górski teren na którym działamy, nabyliśmy unikalnego doświadczenia w projektach prowadzonych w bardzo trudnym terenie. Nie są dla nas przeszkodą nawet głębokie wykopy w litej granitowej skale. Materiałów wybuchowych używam równie często jak koparek. Nasza doświadczona kadra pracowników pozwala nam wykonywać wszelkie zlecenia na najwyższym poziomie. Wymagania rzędu poziomej dokładności do 1 cm na długości 10 metrów nie są dla nas niczym nadzwyczajnym, a nasze prace niesłychanie rzadko kwestionowane są przez inspekcje inwestorów, inżynierów czy inspektorów budowlanych. Większość naszych prac jest ściśle nadzorowana i sprawdzana przez inżynierów, a pomiary przy pomocy laserów i kamer telewizyjnych stały się standardem.

Nie jesteśmy małą lokalną firmą która przypadkiem posiada koparkę. Nasze zaplecze maszynowe to starannie dobrany zestaw sprzętu najlepszych firm. takich jak CASE, CATEPILLAR. Pracują u nas inżynierowie wyposażeni w doskonałe przyrządy pomiarowe i wiedzę gwarantującą rozumienie dokumentacji technicznej projektów.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
http://www.kopary.com
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

601789262 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane.

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii