Układanie kostki brukowej - Wrocław
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-01
Firma Brukluk powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia zdobytego w dziedzinie aranżacji terenów zielonych i brukarstwa. Działamy na rynku już od 10 lat, wykonujemy kompleksowo zagospodarowania terenu wokół posesji prywatnych a także terenów należących do firm. Współpracujemy z wieloma deweloperami, także z naszych usług korzystają placówki państwowe takie jak uczelnie, szkoły, przedszkola i spółdzielnie mieszkaniowe

Układanie kostki brukowej - Wrocław

Nasze nawierzchnie wykonujemy z kostki między innymi firmy Betard, przy tworzeniu tarasów wypoczynkowych używamy płyt tarasowych firmy Libet, Semelrock.

Płyty tarasowe są imitacją piaskowca, skał wapiennych i granitowych. Najładniejsze płyty znajdą Państwo u Nas w punkcie obsługi i sprzedaży na ulicy Karmelkowej 29.

Sprzedaż kostki brukowej, granitowej, betonowej
nawierzchnie z kostki betonowej
nawierzchnie z kostki granitowej
nawierzchnie z płyt betonowych i ażurowych
wykonywanie tarasów
chodniki
wjazdy do garaży
miejsca postojowe
alejki
regulacja włazów kanalizacyjnych
odwodnienie liniowe
drenaże, sączki
studnie chłonne
opaski wykończeniowe
mała architektura
ogrody od A do Z

Wiedza i profesjonalne podejście do każdej inwestycji oraz stosowanie najwyższej jakości materiału pozwala na stworzenie nam wyjątkowo trwałych i estetycznych konstrukcji nawierzchni betonowych bądź granitowych. Doświadczenie właściciela firmy a także wyselekcjonowanych i przeszkolonych pracowników sprawia iż prace budowlane przeprowadzane są szybko i profesjonalnie. Firma brukluk świadczy szeroką gamę usług, włącznie z odwodnieniami terenów z wód opadowych, drenaże opaskowe, studnie chłonne.

Zachęcamy do współpracy.
www.brukluk.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

609330599 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii