CENTRUM DREWNA profilowanego i budowlanego
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-02
Nasz tartak jest firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji i handlu drewnem profilowanym, przeznaczonym dla budownictwa. Naszym celem jest dostarczenie Państwu drewna najwyższej jakości, w atrakcyjnej cenie. Dokładamy starań, aby ciągle rozszerzać ofertę i dopasowywać ją do oczekiwań rynku, daje nam to przewagę nad konkurencją i pozwala zbudować zaufanie w oczach obecnych i przyszłych klientów.

W ofercie gatunki drzewa:
Dąb
Brzoza
Jesion
Buk
Akacja
Olcha
Oraz dębowy brykiet 100%

Ogólny zarys oferowanych desek
Podbitka
Drewniana podbitka dostępna w wielu wymiarach i w dwóch gatunkach drewna: SOSNA i ŚWIERK
Deski elewacyjne
Drewniana elewacja w różnorodnych kształtach, dostępna w wielu odmianach drewna, w tym egzotycznego, takiego jak cedr lub meranti
Deski podłogowe
Nasi klienci mogą wybrać między deskami podłogowymi „systemowymi” do montażu na gładkich powierzchniach a tradycyjnymi montowanymi na legarach. Szeroki wybór gatunków drewna i kolorów, ułatwi dopasowanie desek do potrzeb.
Deski tarasowe
Niezaprzeczalnym hitem są deski tarasowe z termodrewna, w sprzedaży których się specjalizujemy oraz nowość czyli deski tarasowe kompozytowe. Posiadamy również tradycyjne rozwiązania z litego drewna.
Pozostały asortyment
Znajdziecie Państwo u nas również kompletne systemy saunowe czy architekturę ogrodową, a osoby planujące budowę poznają szeroki wybór drewna konstrukcyjnego, tarcicy czy płyt OSB3 ( MPF ).

Kiedy wymarzony dom stanie się w końcu rzeczywistością, dostarczymy drewno kominkowe z najlepszych gatunków drewna.


Zapraszamy do współpracy – Tartak Świerzów
http://drewnoprofilowane.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

697093188 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Czym palić w kominku?

Kominek jest w wielu domach źródłem ciepła. Efektywność grzania zależy od rodzaju drewna, którym się w nim pali. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii