AKMABUD - Firma Remontowo Budowlana
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-03
Firma Remontowo Budowlana "AKMABUD" jest firmą rodzinną. Obszarem na którym wykonujemy prace jest Poznań i okolice. Wykonujemy usługi dekarskie, usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy. Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu.Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie Klienta jest naszym celem.

W naszej ofercie:

malowanie, szpachlowanie,
prace blacharsko – dekarskie ( między innymi: dachówka, blacho - dachówka, deskowanie, łacenie, opierzenia, papa termozgrzewalna itp. )
ocieplenia, elewacje,
docieplanie poddasza,
montaż płyt kartonowo – gipsowych,
montaż okien połaciowych i wyłazów dachowych,
montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych,
sufity podwieszane,
panele podłogowe i ścienne,
płytki,
ścianki działowe,
tynki,
murowanie,
budowa domów,
inne prace ogólnobudowlane według zleceń indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej do Klientów z Poznania lub okolic. Jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, która wykona remont mieszkania, ocieplenie budynku, pokryje papą termozgrzewalną dach lub inne prace remontowe albo ogólnobudowlane to trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.akmabud.cal.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

503731955 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii