Firma DREWNEX - sprzedaż i transport drewna do kominka
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-03
Firma DREWNEX Konrad Jaskulski zajmuje się od 2000 roku sprzedażą i transportem drewna do kominka w całym kraju. Towar taki jak cegła czy kamień jest ogólnie dostępny bez większych problemów natomiast przy drewnie zaczynają się schody. W lasach państwowych co roku na aukcjach wystawiona jest ograniczona ilość drewna na sprzedaż. Zakupione drewno należy odebrać w ustalonym terminie. Dodatkowo obfite deszcze, śniegi czy susze o różnych porach roku utrudniające dojazd do składów znacznie komplikując wszystkie plany związane z odbiorem i transportem drewna.

Na przestrzeni ponad 10 lat istnienia naszej działalności zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy prywatnych odbiorców. Zdecydowana większość naszych klientów to klienci stali, od lat zadowoleni z jakości naszego drewna i uczciwości naszej firmy.

Dostarczamy drewno na terenie:
Wrocławia, Opola, Brzegu Opolskiego, Namysłowa, Sycowa, Kępna, Międzyborza, Twardogóry, Milicza, Trzebnicy, Żmigrodu, Rawicza, Obornik Śląskich, Brzegu Dolnego, Wołowa, Wińska, Ścinawy, Lubina, Polkowic, Prochowic, Głogowa, Legnicy, Jawora, Środy Śląskiej, Kątów Wrocławskich, Jelcza-Laskowic, Oławy, Strzelina, Łagiewnik, Dzierżoniowa, Świdnicy, Oleśnicy i wszystkich pobliskich miejscowości.

Naszym klientom oferujemy drewno, które przeważnie leży od 3 do 9 miesięcy po ścięciu, dostarczane jednorazowo w ilości od 5 do 60 metrów.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
http://zielonekominkowe.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

505901070 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii