Wascovilla - Energooszczędne domy drewniane
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-03
Jesteśmy liderem w województwie zachodniopomorskim w dziedzinie budowy domów drewnianych całorocznych i letniskowych.

Obiekty stawiamy także w województwach pomorskim i mazowieckim. Rozwinięta technologia produkcji i montażu pozwala budować domy drewniane także zimą. Klient może wybierać spośród gotowych projektów, bądź przedstawić własny, na podstawie którego zbudujemy dom.

W zakładzie przygotowywane są prefabrykaty, z których powstaje budowla. Prefabrykaty przywożone są na działkę klienta i montowane przez pracowników firmy - zaczynając od podłogi, następnie stawiane są gotowe ściany, na końcu dach. Podłogi wewnątrz domu są polakierowane, więc po zmontowaniu konstrukcji pozostaje tylko urządzić wnętrze.

Zatrudniamy profesjonalny zespół fachowców i architektów produkujących domy najwyższej jakości. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje trwałość i energooszczędność domów drewnianych. Przy minimalnej pielęgnacji wytrzymują nawet 50-60 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą : http://www.wascovilla.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

604160376 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii