Wascovilla - Energooszczędne domy drewniane
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-03
Jesteśmy liderem w województwie zachodniopomorskim w dziedzinie budowy domów drewnianych całorocznych i letniskowych.

Obiekty stawiamy także w województwach pomorskim i mazowieckim. Rozwinięta technologia produkcji i montażu pozwala budować domy drewniane także zimą. Klient może wybierać spośród gotowych projektów, bądź przedstawić własny, na podstawie którego zbudujemy dom.

W zakładzie przygotowywane są prefabrykaty, z których powstaje budowla. Prefabrykaty przywożone są na działkę klienta i montowane przez pracowników firmy - zaczynając od podłogi, następnie stawiane są gotowe ściany, na końcu dach. Podłogi wewnątrz domu są polakierowane, więc po zmontowaniu konstrukcji pozostaje tylko urządzić wnętrze.

Zatrudniamy profesjonalny zespół fachowców i architektów produkujących domy najwyższej jakości. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje trwałość i energooszczędność domów drewnianych. Przy minimalnej pielęgnacji wytrzymują nawet 50-60 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą : http://www.wascovilla.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

604160376 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii