Stolarstwo - Mirosław Jankowski
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-03
Zakres Naszych usług jest bardzo szeroki.

Nasze produkty wykonujemy solidnie i z pasją, wykorzystując fachową wiedzę oraz lata doświadczenia i tradycji. Stosujemy najlepszej jakości materiały i nowoczesne technologie.

Budową drewnianych domów zajmujemy się od bardzo dawna. Mamy w tej dziedzinie spore doświadczenie, gdyż zaczynaliśmy od przestawiania starych, często przedwojennych, domów naszych przodków. Węgły tych domów wykonujemy oryginalnie - w tak zwany ogon jaskółczy - którego nie da się zrobić maszyną, a jedynie siekierą, ciężką pracą i umiejętnościami naszych pracowników.

Oferujemy także budowę domów szkieletowych - są to tak zwane kanadyjki lub domy kanadyjskie. Na początku powstaje szkielet nośny stanowiący podstawę ścian, który następnie zostaje obudowany z zewnątrz i wewnątrz. W środku natomiast znajdują się instalacje oraz ocieplenie. Dzięki tej konstrukcji znacznie skrócony zostaje czas budowy całego budynku.
Schody
drewniane

Naszą pasją i specjalnością są schody drewniane ażurowe i pełne. Wykonujemy schody samonośne z podstopniami lub otwarte - bez podstopni. Oferujemy również schody obkładane - na konstrukcjach stalowych bądź betonowych. Proponujemy również wykończenie schodów balustradą - wykonujemy poręcze i tralki toczone i proste.

Schody przez Nas projektowane są niepowtarzalne, idealnie komponujące się z otaczającym je miejscem.

W ofercie posiadamy różnorodne podłogi drewniane: zbudowane z prostych desek, układanych na klej lub legary w dowolne wzory; mozaiki oraz parkiety. Możemy poszczycić się również wykonywaniem wyjątkowych pięknych podłóg dywanowych, które można spotkać tylko w starych zabytkowych pałacykach i dużych, okazałych pałacach.


Oferujemy dobrej jakości drewno budowlane: kantówki, krokwie, deski, więźba dachowa. Posiadamy drewno surowe i sezonowane, a także suszone w naszej suszarni. Na życzenie klienta wykonujemy również przecieranie drewna wszelkiego gatunku, o każdej średnicy oraz długości, a następnie jego szlifowanie.
Inne

Wykonujemy także wiele innych wyrobów z drewna, takich jak:

meble drewniane,

płoty i ogrodzenia,

drzwi i okna tradycyjne,

okiennice,

balustrady,

altany ogrodowe, pergole,

domki letniskowe,

przestawianie i remonty starych domów drewnianych,

dorabianie zużytych lub brakujących elementów drewnianych,

deska szalówkowa,

deska podłogowa.


Zachęcamy Państwa do zobaczenia pełnej galerii na naszej stronie: http://www.stolarstwo.org.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

509259815 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii