Zakład Stolarski - Pancerz Jan
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-03
Firma zaczęła działalność w roku 1996. Jej tradycja sięga lat 30 ubiegłego wieku. Zakład stolarski jest firmą rodzinną przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Firma oferuje szeroki zakres usług stolarskich dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Prace wykonujemy też w kraju jak i za granicą.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie stolarstwa (schody, budowa domków letniskowych od podstaw, budowa domów całorocznych, altanek), a nasze wyroby wykonywane są z wysokiej jakości materiału oraz opatrzone są solidnym wykonaniem - które wynika z wieloletniej praktyki.

Nasza oferta:

schody,
meble ogrodowe,
ogrodzenia drewniane,
altanki,
domy letniskowe,
domki drewniane,
domy całoroczne z drzewa,
nietypowe zamówienia takie jak: Łuki, bawole oczy itp.


Jeśli wśród wymienionej Naszej oferty nie ma tego, czego szukasz i potrzebujesz, to prosimy zadzwoń do Nas z zapytaniem!
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

668918821 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Docieplanie krok po kroku – cz. 2 - jak prawidłowo je wykonać?

W poprzednim artykule pisaliśmy o tym jak wybrać materiał na ocieplenie budynku. Tym razem powiemy jak zrobić to naprawdę dobrze. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii