Tomson- Bruk - brukarstwo, gabiony, ogrody
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-07
Brukarstwo
Budowanie nawierzchni utwardzanych z takich materiałów jak kostka brukowa, płyty ażurowe i chodnikowe, kostka granitowa. Zajmujemy się obsługą klientów zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych.

Realizujemy projekty klasyczne, takie jak parkingi, drogi osiedlowe i dojazdowe, budowę schodów wejściowych, tarasów, ścieżek ogrodowych w przeróżnych kształtach i kolorach.

Nasza firma wyposażona jest w sprzęt potrzebny do realizacji prac brukarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje w tej branży. Gwarantujemy fachową obsługę, konkurencyjne ceny na wykonywane przez nas usługi oraz, co najważniejsze, terminowość.

Gabiony
Nasza firma zajmuje się także układaniem koszy gabionowych z siatki stalowej splatanej i zgrzewanej. Spełniają one funkcje wzmocnienia gruntu, przeciwdziałającą jego erozji oraz kształtują przestrzeń.

Kosze gabionowe stosowane są przy konstrukcjach oporowych skarp w budownictwie lądowym lub zabezpieczaniu brzegów w budownictwie wodnym.

Gabiony montowane przez nas znajdują również zastosowanie jako elewacje zewnętrzne oraz konstrukcje estetyczne – ogrodzenia, płoty itp.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
www.brukarstwobielsko.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

693626775 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii