Tynki i Wylewki Maszynowe
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-07
Firma nasza istnieje od 2002 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych tynków oraz wylewek maszynowych cementowo-piaskowych tzw. betonowych i anhydrytowych za pomocą urządzeń typu mixokret i agregat tynkarski.

W zakresie naszych usług znajduje się także nowoczesne ocieplenie poddaszy, fundamentów, dachów itp., przy użyciu piany poliuretanowej PUR. Dla klientów zamawiających co najmniej dwie usługi (np. wylewki podłogowe i ocieplenie poddasza pianką) , oferujemy korzystne rabaty cenowe.

Posadzki, tynki i ocieplenia, które wykonujemy gwarantują najwyższą jakość oraz obniżenie kosztów. To wszystko dzięki doświadczonym ekipom i zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, a co za tym idzie przy idealnej dokładności wykonania każdego zlecenia.

Siedziba firmy znajduje się Rybarzowicach w okolicy miast Bielsko-Biała i Żywiec.

Tynki, wylewki i ocieplenia pianą PUR wykonujemy min. na terenie województw. śląskiego i małopolskiego, a w szczególności w promieniu 200km od Bielska-Białej. Zapraszamy: Bielsko-Biała,Katowice, Kraków, Żywiec, Pszczyna, Suszec, Tychy, Cieszyn, Katowice, Rybarzowice, Łodygowice, Szczyrk, Buczkowice, Meszna, Wilkowice, Bystra, Czechowice-Dziedzice, Wisła, Ustroń, Rybnik, Kęty, Mazańcowice, Bestwina, Ligota, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec ... oraz okolice


Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
http://www.tynkiwylewki.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

500262999 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii